درباره آسیا تکنولوژی

 

" درباره آسیا تکنولوژی بیشتر بدانید "

با پیشرفت روزافزون فناوری و تکنولوژی در دنیای امروز خرید کالاهای به روز و جدید کاری بس دشوار و زمان بر شده است. توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است.

امروزه دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند و وجود مشغله های متفاوت و کمبود زمان مفید مانع حضور فیزیکی برای انجام امور روزانه میشود. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

سیستم های نظارتی و ایمنی و شبکه از جمله دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن نیز از این مشکلات مستثنا نمیباشند و چه بسی تهیه این محصولات دشوارتر باشد به دلیل اینکه:

1- عدم وجود منبعی مورد اطمینان جهت بررسی و مقایسه برای مشتریان
2- وجود کالاهای متفرقه و بسیار نامرغوب و فقط دارای جذابیت قیمتی فریب دهنده
3- فریب دادن و سوءاستفاده افراد سودجو از عدم اطلاع مشتریان از اجناس باکیفیت و نبود منبع مورد اعتماد جهت کسب اطلاعات لازم
4- فراوانی کالاهای تقلبی و بدون گارانتی که از کانال های غیرقانونی وارد شده است
5- فروش کالاهای تبدیلی و مونتاژی قدیمی و بی کیفیت به جای کالاهای درجه یک
6- کمبود افراد متخصص و قابل اعتماد و فراوانی دلالان نامتخصص
7- بی توجهی تامین کنندگان بزرگ و قدیمی به وضعیت آشفته و نابسامان بازار

 

آسیا تکنولوژی؛ بررسی و خرید مطمئن

آسیا تکنولوژی مرجع تخصصی معرفی ، بررسی و فروش اینترنتی سیستم های نظارتی و ایمنی و شبکه در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند انواع دوربین های مداربسته، سیستم های دزدگیر و گیت فروشگاهی، سیستم های اعلام حریق، سوئیچ و تجهیزات شبکه، انواع هارد، باطری و یو پی اس، انواع کابل و لوازم جانبی با تنوعی بی‌نظیر در آسیا تکنولوژی عرضه می‏‏‏‌شوند.

کاربران و مشتریان آسیا تکنولوژی می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری ماست.

آسیا تکنولوژی با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های ما محسوب می‌شود. آسیا تکنولوژی با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.

طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و ما نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیریم. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت آسیا تکنولوژی و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در آسیا تکنولوژی بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت آسیا تکنولوژی، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

لازم به ذکر است که آسیا تکنولوژی در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد.

(در پایان بنا بر اصل مشتری مداری از مشتریانی که به دنبال اجناس متفرقه هستند پوزش میطلبیم که نمیتوانیم این امکان را فراهم کنیم.)

اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

  • دوربین مداربسته، دزدگیر
آسیا تکنولوژی