دوربین مدار بسته کاملینک

دوربین مدار بسته کاملینک

آسیا تکنولوژی مفتخر است که کلیه محصولات دوربین مدار بسته کاملینک را با مناسب ترین قیمت به مشتریان خود ارائه نماید.

کاملینک (Comlink)
کمپانی کاملینک یکی از تولید کنندگان در زمینه سیستم های دوربین مداربسته، کابل های شبکه و کواکسیال در کشور چین می باشد.
این شرکت با داشتن چندین خط تولید در زمینه کابل، از بزرگترین تولید کنندگان انواع کابل در کشور چین و دنیا می باشد.
از پر طرفدارترین محصولات کمپانی کاملینک در ایران می توان به کابل های ترکیبی (RG59 + 2C)، کابل کواکسیال (RG59)، کابل های شبکه CA6 UTP و CAT6 SFTP اشاره کرد.
کابل های کواکسیال این شرکت، دارای مغزی 0.7 تمام مس بوده که تصویر دوربین های دیجیتال را به بهترین نحوه ممکن انتقال می دهد.
کابل های کواکسیال و ترکیبی کاملینک با پوشش PVC با کیفیت، دارای انعطاف پذیری بسیار بالا و مخصوص مسیرهای پر پیچ و خم می باشد و تا حد بسیار زیادی، نیاز نصاب های دوربین مداربسته را به برندهای دیگر کابل برطرف کرده است.
کابل های شبکه این کمپانی نیز تمام مس بوده و با داشتن 100 متر تست فلوک و پوشش انعطاف پذیر، جای خود را در بازار شبکه ایران باز کرده است و در بسیاری از شرکت ها و ادارات دولتی و خصوصی ایران مورد استفاده قرار می گیرد.
این شرکت به تازگی قدم به عرصه تولید دوربین مداربسته گذاشته است. و با تولید دوربین های مداربسته کاملینک AHD و دستگاه های ضبط با کیفیت مطلوب، از رقیبان سرسخت محصولات بی کیفیت و مونتاژ شده به شمار می رود.
همه محصولات این شرکت دارای گواهینامه ISO 9001:2000 بوده و توسط استانداردهای CCC, CE, ROHS تایید شدده است.
شرکت کاملینک برای اولین بار در سال 2016 با اعطای نمایندگی به شرکت آسیاتکنولوژی قدم به بازار ایران نهاد. این شرکت پس از گذشت بیش از 1 سال فعالیت در ایران، جز پر فروش ترین برندهای کابل های کواکسیال و شبکه قرار گرفته و محصولات نظارتی کاملینک نیز از رقیبان سرسخت و سرشناس در بازار دوربین مداربسته ایران به  شمار می رود.
 محصولات کاملینک دارای 1 سال گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.

 

برای اطلاع از مشخصات فنی و قیمت دوربین های مداربسته کاملینک کلیک کنید

اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

  • دوربین مداربسته، دزدگیر
آسیا تکنولوژی