کابل کواکسیال

1396/07/22

کابل کواکسیال

کابل کواکسیال چیست :

کابل تصویر دوربین مداربسته از شاخه کابلهای کواکسیال است که به آن RG59 گویند. این کابل از نظر ساختمان کلی کاملا شبیه کابلهای آنتن تلویزیونی است و تنها تفاوت آن در قطر مغزی و حجم شیلد است. کابل RG59 در کیفیت های کاملا متفاوتی تولید می شوند. با کیفیت ترین کابلهای RG59 کابلهای با شیلد و مغزی مسی هستند. کابل های کواکسیال جهت ارسال سیگنال های با فرکانس رادیویی مورد استفاده قرار می گیرند و از جمله کاربرد های آن می توان به اتصال گیرنده ها و فرستنده های رادیویی به آنتن ها ،جهت دوربین مدار بسته ، اتصالات شبکه های کامپیوتری و نیز کابل های توزیع و دریافت سیگنال های تلویزیونی اشاره کرد.
یکی از مهمترین محیط های انتقال در مخابرات کابل کواکسیال و یا هم محور می باشد . این نوع کابل ها از سال 1936 برای انتقال اخبار و اطلاعات در دنیار به کار گرفته شده اند. در این نوع کابل ها، دو سیم تشکیل دهنده یک زوج ، از حالت متقارن خارج شده و هر زوج از یک سیم در مغز و یک لایه مسی بافته شده در اطراف آن تشکیل می گردد. در نوع دیگر کابل های کواکسیال ، به حای لایه مسی بافته شده ، از تیوپ مسی استوانه ای استفاده می شود. ماده ای پلاستیکی این دو هادی را از یکدیگر جدا می کند. ماده پلاستیکی ممکن است بصورت دیسکهای پلاستیکی یا شیشه ای در فواصل مختلف استفاده و مانع از تماس دو هادی با یکدیگر شود و یا ممکن است دو هادی در تمام طول کابل بوسیله مواد پلاستیکی از یکدیگر جدا گردند.

برای اطلاع از مشخصات فنی و قیمت انواع کابل کواکسیال کلیک کنید

 

 

تعمیر و نصب دوربین مداربسته و دزدگیر

1396/07/22

تعمیر و نصب دوربین مداربسته و دزدگیر

تعمیر و نصب دوربین مداربسته و دزدگیر


مدت زمان و چگونگی انجام پروژه های دوربین مداربسته و نصب دزدگیر اماکن، بسته به نوع فعالیت مجموعه درخواست کننده و فضای قرارگیری تجهیزات از اهمیت بالایی برخوردار است.
فروشگاه آسیاتکنولوژی بعنوان یک مرکز معتبر فروش های سیستم های حفاظتی، ایمنی و شبکه در ایران، با بهره مندی از مجرب ترین و حرفه ای ترین تیم های نصب و اجرای انواع سیستم های دوربین مداربسته تحت شبکه و HD، انواع دزدگیر های اماکن و ...  این نوید را به مشتریان گرامی می دهد که از همان ابتدا در راه اندازی سیستم مداربسته یا دزدگیر، در کنار آنها بوده و خدمات مشاوره ای برای انتخاب نوع سیستم، مکان نصب و ... را به شما ارائه و  انواع پروژه های دوربین مداربسته و دزدگیر را در همه اماکن از جمله مسکونی، اداری، کارخانه جات صنعتی، اداره های دولتی، خصوصی و ...  با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن؛ اجرا و تحویل کارفرما خواهد داد.
از نقاط مثبت مجموعه آسیاتکنولوژی می توان به کارشناسان با تجربه و نکته بین به منظور بازدید از پروژه و تخمین تجهیزات و اقلام مورد نیاز، جای دقیق نصب دوربین یا چشمی دزدگیر که بیشترین بازدهی را داشته باشد و .... و همچنین تیم های نصب و اجرا که با تکیه بر تجربیات چند ساله خود در زمینه دوربین های مداربسته و سیستم های حفاظتی در محیط های اداری، مسکونی، نظامی و صنعتی اشاره نمود.
کابل کشی و نصب اتصالات ، تنظیم دستگاه ضبط کننده با دقت و تمیز با استفاده از تجهیزات جانبی با کیفیت از جمله داکت، لوله فلکسی و ... از دیگر ویژگی های متخصصان نصب شرکت آسیاتکنولوژی می باشد که باعث شده خریداران و کارفرمایان این فروشگاه رضایت 100 درصدی از اجرای پروژه های خود داشته باشند.

تعمیر و نگهداری دوربین مداربسته و دزدگیر

همچنین فروشگاه آسیاتکنولوژی بعنوان یک مرکز معتبر فروش انواع دوربین های مداربسته و دزدگیر اماکن در تهران؛ با بهره مندی از افراد متخصص، مجرب و با دانش فنی مورد نیاز در امور تعمیرات انواع دوربین های مداربسته آنالوگ، دیجیتال و تحت شبکه – دوربین های اسپیددام (دوربین مداربسته گردان) – انواع دستگاه های ضبط کننده (DVR ، NVR) و ... با برندهای مختلف، آمادگی ارائه این خدمات را به افراد، سازمان ها، کارخانه جات صنعتی، شرکت های دولتی وخصوصی دارا می باشد.
تعمیرات و خدمات ارائه شده توسط آسیاتکنولوژی شامل موارد زیر می باشد:
•    دستگاه DVR هارد را شناسایی نمیکند.
•    دستگاه فقط تصاویر را نمایش میدهد و نمی تواند آنرا ذخیره کند.
•    وقتی هارد دستگاه پر میشود error میدهد و دیگر تصاویر و فیلم ها را ذخیره نمیکند.
•    دوربین موتوردار صنعتی چرخش ندارد و موتور مکانیکی آسیب دیده است.
•    دوربین زوم نمیکند و ثابت شده است.
•    دی وی آر تصویر نمیدهد ولی فن دستگاه چرخش دارد.
•    دستگاه دی وی آر با زدن کلید روشن نمیشود.
•    دستگاه دی وی آر بسیار داغ میکند و عملکرد دستگاه کند است.
•    دستگاه دی وی آر 16 کاناله فقط یک تصویر نشان میدهد.
•    خروجی تصاویر برفکی و نامشخص می باشد.
•    دوربین مداربسته IR تصویر مات دارد.
•    منوهای سیستم نیاز به آپدیت دارد و عمل نمیکند.
•    دستگاه روی دی وی دی ذخیره نمیکند. خروجی ضبط آسیب دیده است.
•    DVR تحت شبکه IP قبول نمیکند و ست نمی شود.
•    منوهای دستگاه هنگ میکند. تغییر زبان پیدا میکند و فقط روی منوی چینی درست کار میکند.
•    دستگاه صدا را نمیتواند ذخیره کند و خروجی هم ندارد. در اصل قسمت صدا آسیب دیده است.
•    دوربین مدار بسته روشن نمی شود.
•    دوربین مدار بسته روشن شده ولی تصویر نمی دهد.
•    تصویر دوربین مداربسته دارای نویز شدید است و یا به صورت فیلترهای رنگی نمایش داده می شود.
•    تصویر دوربین مداربسته دارای خط های افقی یا عمودی است.
•    دوربین مداربسته تصویر را به صورت شطرنجی و یا بریده بریده نمایش می دهد.
•    تصویر دوربین مدار بسته بسیار پرنور یا کم نور است.
•    با روشن شدن IR در دوربین مدار بسته تصویری دیده نمی شود.
•    تصویر دوربین مداربسته لحظه ای وصل شده و سپس قطع می شود.
•    تصویر در دوربین مداربسته هنگ می کند.
•    دستگاه DVR و یا NVR روشن نمی شود.
•    دستگاهDVR و یا NVR  روشن شده ولی تصویر نمی دهد.
•    پسورد گذاشته شده روی دستگاه DVR و یا  NVR فراموش شده است.
•    دستگاه DVR و یا NVR  روشن شده ولی روی صفحه لوگو (آرم) دستگاه گیر می کند.
•    DVR و یا NVR وارد منو نمی شود
•    برخی از کانال های DVR و یا NVR  تصویر ندارد.
•    تنظیمات منو در DVR و یا NVR  ذخیره نمی شود.
•    تقویم و ساعت در DVR و یا NVR تنظیم نمی شود.
•    با متصل کردن یک سخت افزار به پورت usb، دستگاه DVR و یا NVR  هیچ عکس العملی نشان نمی دهد.
•    دستگاه DVR و یا NVR هارد را شناسایی نمی کند.
•    دستگاه DVR و یا NVR مدتی پس از کار کردن، هنگ می کند.
•    بخش صدای دستگاه DVR و یا NVR از کار افتاده است.
•    دستگاه DVR و یا NVR از خروجی VGA تصویر داشته ولی از خروجی HDMI تصویر ندارد و بالعکس.
•    از دستگاه DVR و یا NVR صدای بوق تصویر شنیده می شود ولی تصویری دیده نمی شود.
•    دستگاه DVR و یا NVR در Playback کردن تصاویر ضبط شده مشکل دارد.

فروشگاه آسیاتکنولوژی یک مرکز معتبر تعمیر و نصب دوربین مدار بسته در تهران و دزدگیر،دوربین تحت شبکه و HD، انواع دزدگیر های اماکن و فروش های سیستم های حفاظتی، ایمنی و شبکه در تهران و ایران.

آسیاتکنولوژی علاوه بر پذیرش این خدمات در محل فروشگاه، این آمادگی را دارد  که با اعزام کارشناس فنی و مجرب به محل مورد نظر مشتریان، دسترسی به خدمات مذکور را برای آنها تسهیل نماید.

خواهشمندیم جهت کسب اطلاعات بیشتر، با شماره 66750500-021  تماس حاصل نمایید.

 

برای اطلاع از مشخصات فنی و قیمت دوربین های مداربسته کلیک کنید

برای اطلاع از مشخصات فنی و قیمت دزدگیر کلیک کنید

 

 

راهنمای خرید دزدگیر اماکن

1396/07/22

راهنمای خرید دزدگیر اماکن

راهنمای خرید دزدگیر

 

خریدار برای خرید سیستم دزدگیر، دو حق انتخاب دارد

 

1- سیستم حرفه ای که امکانات بسیار بیشتری از یک سیستم دزدگیر معمولی دارد و قابلیت اضافه کردن ماژول های متعددی را نیز دارا می باشد؛ از جمله سنسورهای لرزشی،

شکستن شیشه، ماژول شبکه، توسعه دهنده زون ها و ...  .

2- سیستم ساده که دارای قیمت مناسب تر و به طبع قابلیت های کمتری می باشد و در واقع فقط یک سیستم دزدگیر تام عیار است و قابلیت های دیگری ندارد.

 

انواع دزدگیر

 

سیستم های دزدگیر به دو صورت بی سیم و با سیم وجود دارند که توصیه اکید میشود که حدالامکان از سیستم دزدگیر با سیم استفاده شود و به هر مشکلی هست سیم کشی انجام شود و از سیستم های بی سیم استفاده نشود به دلیل اینکه مشکلات سیستم های دزدگیر بی سیم مشتری را کلا پشیمان میکند. مگر اینکه در آخر و در صورت اجبار از سیستم های دزدگیر بی سیم نوع حرفه ای استفاده شود که بسیار گران میباشد.

ضمنا اکثر سیستم های دزدگیر قابلیت نصب دتکتورهای دود و همچنین کنترل تعدادی لوازم الکترونیکی منزل از قبیل روشنایی، کولر و ... را دارند.

 

متعلقات سیستم دزدگیر

 

1- پنل یا سانترال که قلب مرکزی سیستم دزدگیر میباشد و سنسورها و آژیرها و تلفن کننده ها به آن متصل میشوند که در دو نوع تلفن کننده سر خود یا جداگانه میباشد. به طور استاندارد هر پنل قابلیت اتصال حدودا 50-40 سنسور را دارد.

2- سنسور و چشمی که وظیفه تشخیص حرکت را دارد و انواع متفاوتی دارد از قبیل وزنی (مثلا بالای 15 کیلو را شناسایی میکند که مناسب محیط هایی است که حیوانات خانگی نگهداری میشوند)، بی سیم، 360 درجه، ضد آب و ...  .

همچنین سنسور های دزدگیر به صورت سری نیز قابلیت اتصال دارند بدان معنی که لازم نیست از هر کدام جداگانه تا پنل سیم کشی شود. زاویه سنسور ها معمولا حدود 100 درجه تا طول حدود 12 متر میباشد.

3- تلفن کننده که در صورتی که دستگاه تلفن کننده سرخود نباشد باید تهیه شود و دارای دو نوع تلفنی و سیم کارتی که نوع سیم کارتی در صورت قطع شدن سیم تلفن نیز کار خود را از طریق سیم کارت انجام میدهد. ضمنا تلفن کننده های سیم کارتی قابلیت کنترل سیستم دزدگیر با اس ام اس یا از طریق اپلیکیشن همراه را دارد.

4- آژیر یا بلندگو که به تعداد دو یا سه تا به صورت استاندارد میتوان وصل کرد و اگر بخواهد در فضای آزاد مثل حیاط یا پشت بام قرار  گیرد باید در کاور مخصوص قرار داده شود.

5- باطری که در صورت قطع برق به مدت چند ساعت سیستم را روشن نگه میدارد و معمولا هر یکسال یا دو سال یکبار باید تعویض گردد.

6- لوازم جانبی ضروری که این لوازم جز حذف نشدنی سیستم میباشد مانند کابل، پایه و ... که باید حتما خریداری شود و حتما هم توصیه میشود که در خرید این اجناس دقت شود زیرا

لوازم جانبی بی کیفیت و درجه2 به وفور در بازار موجود است و به در صورت سهل انگاری در تهیه این لوازم راندمان کل سیستم پایین می آید .

آسیاتکنولوژی بزرگترین فروشگاه پخش , تعمیر , فروش و نصب دوربین مداربسته و دزدگیر در تهران می باشد.

برای اطلاع از مشخصات فنی و قیمت دوربین های مداربسته HD کلیک کنید

برای اطلاع از مشخصات فنی و قیمت دوربین های مداربسته IP کلیک کنید

 

 

 

دوربین مداربسته تهران

1396/07/22

دوربین مداربسته تهران

زمینه فعالیت دوربین مداربسته در تهران


آسیاتکنولوژی نماینده رسمی دوربین های مداربسته هایک ویژن، الدر و کاملینک در ایران و تهران می باشد.
این شرکت با دارا بودن سابقه طولانی و درخشان به همراه تیم حرفه ای کارشناسی و نصب، جز اولین و بزرگترین عرضه کنندگان سیستم های دوربین مداربسته در تهران و دزدگیر در تهران و ایران می باشد.
از جمله اقدامات آسیاتکنولوژی قبل از فروش و اجرا میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:
1- اعزام کارشناس فنی به محل
در صورت تمایل خریداران، شرکت مشاور فنی خود را به محل نصب اعزام نموده تا تمام موارد لازم را از جمله " نوع دوربین های مورد نیاز "، " مقدار کابل مصرفی "، " مسیر کابل کشی "، " تعیین زاویه دوربین ها " و ... را برای کارفرما شرح دهد.
* شرکت بابت اعزام کارشناس از کارفرما هزینه ایاب ذهاب، مشاوره فنی و ... دریافت می کند. قابل ذکر است پس از خرید نهایی توسط مشتریان محترم، این مبلغ به آنها عودت خواهد شد و این بدان معنی است که هزینه کارشناسی برای خریداران نهایی رایگان است.
2- تنظیم پیش فاکتور
آسیاتکنولوژی پس از گرفتن اطلاعات لازم از مسئول فنی، تمام اجناس را به همراه تعداد مورد نیاز، قیمت و همچنین هزینه نصب و در قالب پیش فاکتور به خریدار ارائه می دهد.
3- خرید نهایی
پس از تصمیم نهایی کارفرما مبنی بر خرید، فاکتور نهایی توسط آسیاتکنولوژی صادر و پس از تسویه حساب، هماهنگی های لازم جهت زمان شروع نصب صورت میگیرد. آسیاتکنولوژی آسایش 100 درصدی خریدار را تضمین میکند بدین صورت که خریدار هیچگونه ارتباطی با نصاب ندارد و جدای از فاکتور نهایی هیچگونه هزینه اضافی از قبیل ایاب و ذهاب، شیرینی، پول ناهار، اجرت کارگر و.... پرداخت نمیکند و صفر تا صد کار فقط در همان فاکتور نهایی محاسبه میگردد مگر اینکه سیستم جدید یا اجناس دیگری اضافه گردد.

4- مرحله نصب و اجرا
نصاب و مسئول فنی آسیاتکنولوژی وظیفه دارد در روز و ساعت مقرر در محل نصب حاضر شده و پروژه را شروع و در زمان مقرر شده آن را به پایان ببرد. و در آخر پس از تست نهایی و آموزش کار با دستگاه به کارفرما، از ایشان رسید و قبض رضایت نامه و پایان اجرای پروژه را دریافت نماید و فقط دریافت رضایتنامه از خریدار به منزله اتمام پروژه میباشد.

زمینه فعالیت در شهرستان
فروشگاه آسیاتکنولوژی با داشتن نمایندگی در شهرستان های مختلف، این امکان را برای هموطنان شهرستانی ایجاد کرده است تا با خریدی مطمئن از فروشگاه مرکزی در تهران و سپردن مرحله نصب و اجرا به ما، دیگر نگرانی و دغدغه ای بابت اصالت و گارانتی اجناس و همچنین روبرو شدن با نصاب های غیر حرفه ای و سودجو را نداشته باشند.

گارانتی و خدمات پس از فروش
کلیه سیستم های اصلی (به غیر از لوازم جانبی) از طرف آسیاتکنولوژی در صورتی که مشمول شرایط گارانتی بشود، دارای 12 ماه گارانتی واقعی و پس از آن هم دارای خدمات پس از فروش میباشد.

برای اطلاع از مشخصات فنی و قیمت دوربین های مداربسته کلیک کنید

 

 

 

تکنولوژی AHD در دوربین های مداربسته

1396/07/25

تکنولوژی AHD در دوربین های مداربسته

دوربین مداربسته AHD (Analog High Definition CCTV) به معنای دوربین مداربسته آنالوگ رزولوشن بالا میباشد.

 همانطور که میدانید در دوربین های آنالوگ، روزولوشن تصویر یکی از بزرگترین ایرادات این دوربین ها بود و برای جبران این نقطه ضعف، تکنولوژی های جدیدی در سیستم های مداربسته آنالوگ ایجاد شدند که یکی از آنها تکنولوژی AHD است.

اساس کار تکنولوژی AHD بر پایه انتقال تصاویر دوربین های مدار بسته بر مبنای سیستم های تلویزیونی دیجیتال (DTV) است. در این تکنولوژی اطلاعات همچنان به صورت آنالوگ انتقال پیدا می کنند اما نوع کد گذاری آنها امکان انتقال اطلاعات با حجم بیشتر و در نتیجه گرفتن تصاویر با روزولشن بالاتر را ایجاد می کند.

دوربین های AHD نسل اول تنها با روزولشن 1 مگا پیکسل (720P) تولید می شدند اما نسل دوم این تکنولوژی امکان تولید دوربین هایAHD با روزولشن 2 مگا پیکسل (1080P) را ایجاد کرد.

در حال حاضر و با توجه به تکنولوژی موجود امکان تولید دوربین های AHD  با روزولشن بالاتر از 2 مگاپیکسل وجود ندارد و این موضوع نیز بعید به نظر می رسد.

** دوربین های AHD که در بازار ایران بعنوان 3 یا 4 مگاپیکسل به فروش می رسند، هیچکدام از نظر اصالت کالا و کیفیت مورد تایید نبوده و همگی در کارگاه های ایران بصورت غیر استاندارد  و دستی مونتاژ می شوند. بطور خلاصه دوربین AHD با کیفیت بیشتر از 2 مگاپیکسل هنوز توسط کمپانی ها تولید نشده است. **

از مهمترین نکات در نصب دوربین مداربسته AHD، استفاده از کابل های استاندارد و تمام مس می باشد. کابل RG59 تمام مس میتواند امکان انتقال سیگنال دوربین را تا 500 متر و به راحتی میسر کند.

از دیگر ویژگی های مثبت دوربین AHD، میتوان به قیمت متعادل و به صرفه آن نسبت به دوربین های تحت شبکه نام برد. قیمت تجهیزات سیستم AHD بیشتر به سیستم های آنالوگ نزدیک است تا سیستم های تحت شبکه و این خود دلیل دیگری بر استفاده از این نوع سیستم توسط متقاضیان دوربین مداربسته می باشد.

* آیا استفاده همزمان دوربین مداربسته AHD و آنالوگ مقدور است؟

این سوالی است که در ذهن اکثر متقاضیان خرید دوربین مداربسته هنگام به روزسانی سیستم مداربسته خود شکل میگیرد.

 کمپانی های معروف تولید کننده سیستم AHD، پا را فراتر گذاشته و با تولید دستگاه های DVR هیبریدی این امکان را برای مشتریان فراهم کردند که با استفاده از این نوع دی وی آر، بتوانند از دوربین های آنالوگ و قدیمی خود و دوربین های AHD  بطور همزمان استفاده کنند.

کمپانی الدر (Elder) جز بزرگترین شرکت های پیشرو در صنعت تکنولوژی دوربین مداربسته AHD، از جمله از شرکت ها می باشد که با تولید دستگاه های دی وی آر سری EL-DV2500 این امکان را برای متقاضیان سیستم مداربسته ایجاد کرده تا با خرید این سری از دستگاه ها بتوانند دوربین هایی با تکنولوژی دلخواه " آنالوگ – HDTVI (هایک ویژن) – HDCVI (داهوا) – AHD – IP " را بدون هیچ گونه محدودیتی به این دستگاه متصل کنند. در اصلاح به این نوع دستگاه ها (5 in 1) گفته می شود.

 

دوربین مداربسته و دستگاه های هایبریدی / Hybrid

1396/07/27

دوربین مداربسته و دستگاه های هایبریدی / Hybrid

هایبرید (Hybrid) در لغت به معنای ترکیبی و در سیستم های مدار بسته به این معنی است که می توان دو یا چند تکنولوژی را در یک دستگاه  یا دوربین مداربسته استفاده کرد.

به عنوان مثال برند الدر " Elder " که یک برند بین المللی و تحت لیسانس کره جنوبی می باشد، اخیرا از تکنولوژی هایبریدی یا همان " 5 in 1 " در دستگاهای دی وی آر سری EL-DV2500 خود رونمایی کرده است.

 هایبریدی یا همان " پنج در یک " به یعنی پشتیبانی از تکنولوژی

1- آنالوگ

2- HD-TVI  (سیستم عامل دوربین های TurboHD هایک ویژن)

3-HD-CVI  (سیستم عامل دوربین های داهوا)

4- AHD

5- تحت شبکه (IP Camera)

می باشد.

یعنی با خریداری دستگاه ضبط تصاویر (DVR) برند الدر می توانید هر نسل از دوربین مداربسته را استفاده کرده و از آن تصویر واقعی و با کیفیت بگیرید. و دیگر نگران قدیمی بودن یا تفاوت تکنولوژی های دوربین مداربسته و دستگاه DVR خود نباشید.

همچنین دوربین های مداربسته 2 مگاپیکسل تولیدی این کمپانی نیز به تکنولوژی " 4 in 1 " مجهز بوده و آنها را به تمام دستگاه های دی وی آر رایج در بازار دوربین مداربسته میتوان متصل کرد.

 

معرفی برند کاملینک / Comlink

1396/07/29

معرفی برند کاملینک / Comlink

کمپانی کاملینک یکی از تولید کنندگان در زمینه سیستم های دوربین مداربسته، کابل های شبکه و کواکسیال در کشور چین می باشد.

این شرکت با داشتن چندین خط تولید در زمینه کابل، از بزرگترین تولید کنندگان انواع کابل در کشور چین و دنیا می باشد.

از پر طرفدارترین محصولات کمپانی کاملینک در ایران می توان به کابل های ترکیبی (RG59 + 2C)، کابل کواکسیال (RG59)، کابل های شبکه CA6 UTP و CAT6 SFTP اشاره کرد.

کابل های کواکسیال این شرکت، دارای مغزی 0.7 تمام مس بوده که تصویر دوربین های دیجیتال را به بهترین نحوه ممکن انتقال می دهد.

کابل های کواکسیال و ترکیبی کاملینک با پوشش PVC با کیفیت، دارای انعطاف پذیری بسیار بالا و مخصوص مسیرهای پر پیچ و خم می باشد و تا حد بسیار زیادی، نیاز نصاب های دوربین مداربسته را به برندهای دیگر کابل برطرف کرده است.

کابل های شبکه این کمپانی نیز تمام مس بوده و با داشتن 100 متر تست فلوک و پوشش انعطاف پذیر، جای خود را در بازار شبکه ایران باز کرده است و در بسیاری از شرکت ها و ادارات دولتی و خصوصی ایران مورد استفاده قرار می گیرد.

این شرکت به تازگی قدم به عرصه تولید دوربین مداربسته گذاشته است. و با تولید دوربین های مداربسته AHD و دستگاه های ضبط با کیفیت مطلوب، از رقیبان سرسخت محصولات بی کیفیت و مونتاژ شده به شمار می رود.

همه محصولات این شرکت دارای گواهینامه ISO 9001:2000 بوده و توسط استانداردهای CCC, CE, ROHS تایید شدده است.

شرکت کاملینک برای اولین بار در سال 2016 با اعطای نمایندگی به شرکت آسیاتکنولوژی قدم به بازار ایران نهاد. این شرکت پس از گذشت بیش از 1 سال فعالیت در ایران، جز پر فروش ترین برندهای کابل های کواکسیال و شبکه قرار گرفته و محصولات نظارتی کاملینک نیز از رقیبان سرسخت و سرشناس در بازار دوربین مداربسته ایران به  شمار می رود.

 محصولات کاملینک دارای 1 سال گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.

 

نظرات کاربران
ارسال نظر

اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

  • دوربین مداربسته، دزدگیر
آسیا تکنولوژی