دوربین مداربسته تهران

1396/07/22

دوربین مداربسته تهران

زمینه فعالیت دوربین مداربسته در تهران


آسیاتکنولوژی نماینده رسمی دوربین های مداربسته هایک ویژن، الدر و کاملینک در ایران و تهران می باشد.
این شرکت با دارا بودن سابقه طولانی و درخشان به همراه تیم حرفه ای کارشناسی و نصب، جز اولین و بزرگترین عرضه کنندگان سیستم های دوربین مداربسته در تهران و دزدگیر در تهران و ایران می باشد.
از جمله اقدامات آسیاتکنولوژی قبل از فروش و اجرا میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:
1- اعزام کارشناس فنی به محل
در صورت تمایل خریداران، شرکت مشاور فنی خود را به محل نصب اعزام نموده تا تمام موارد لازم را از جمله " نوع دوربین های مورد نیاز "، " مقدار کابل مصرفی "، " مسیر کابل کشی "، " تعیین زاویه دوربین ها " و ... را برای کارفرما شرح دهد.
* شرکت بابت اعزام کارشناس از کارفرما هزینه ایاب ذهاب، مشاوره فنی و ... دریافت می کند. قابل ذکر است پس از خرید نهایی توسط مشتریان محترم، این مبلغ به آنها عودت خواهد شد و این بدان معنی است که هزینه کارشناسی برای خریداران نهایی رایگان است.
2- تنظیم پیش فاکتور
آسیاتکنولوژی پس از گرفتن اطلاعات لازم از مسئول فنی، تمام اجناس را به همراه تعداد مورد نیاز، قیمت و همچنین هزینه نصب و در قالب پیش فاکتور به خریدار ارائه می دهد.
3- خرید نهایی
پس از تصمیم نهایی کارفرما مبنی بر خرید، فاکتور نهایی توسط آسیاتکنولوژی صادر و پس از تسویه حساب، هماهنگی های لازم جهت زمان شروع نصب صورت میگیرد. آسیاتکنولوژی آسایش 100 درصدی خریدار را تضمین میکند بدین صورت که خریدار هیچگونه ارتباطی با نصاب ندارد و جدای از فاکتور نهایی هیچگونه هزینه اضافی از قبیل ایاب و ذهاب، شیرینی، پول ناهار، اجرت کارگر و.... پرداخت نمیکند و صفر تا صد کار فقط در همان فاکتور نهایی محاسبه میگردد مگر اینکه سیستم جدید یا اجناس دیگری اضافه گردد.

4- مرحله نصب و اجرا
نصاب و مسئول فنی آسیاتکنولوژی وظیفه دارد در روز و ساعت مقرر در محل نصب حاضر شده و پروژه را شروع و در زمان مقرر شده آن را به پایان ببرد. و در آخر پس از تست نهایی و آموزش کار با دستگاه به کارفرما، از ایشان رسید و قبض رضایت نامه و پایان اجرای پروژه را دریافت نماید و فقط دریافت رضایتنامه از خریدار به منزله اتمام پروژه میباشد.

زمینه فعالیت در شهرستان
فروشگاه آسیاتکنولوژی با داشتن نمایندگی در شهرستان های مختلف، این امکان را برای هموطنان شهرستانی ایجاد کرده است تا با خریدی مطمئن از فروشگاه مرکزی در تهران و سپردن مرحله نصب و اجرا به ما، دیگر نگرانی و دغدغه ای بابت اصالت و گارانتی اجناس و همچنین روبرو شدن با نصاب های غیر حرفه ای و سودجو را نداشته باشند.

گارانتی و خدمات پس از فروش
کلیه سیستم های اصلی (به غیر از لوازم جانبی) از طرف آسیاتکنولوژی در صورتی که مشمول شرایط گارانتی بشود، دارای 12 ماه گارانتی واقعی و پس از آن هم دارای خدمات پس از فروش میباشد.

برای اطلاع از مشخصات فنی و قیمت دوربین های مداربسته کلیک کنید

 

 

 

نظرات کاربران
ارسال نظر

اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

  • دوربین مداربسته، دزدگیر
آسیا تکنولوژی