هارد 10 ترابایت Surveillance (نظارت تصویری)

1395/07/12

هارد 10 ترابایت Surveillance (نظارت تصویری)

هارد 10 ترابایت Surveillance (نظارت تصویری) مخصوص NVR و DVR

کمپانی Seagate هارد دیسک ۱۰ ترابایتی از سری گاردین بانام اسکای هاوک، مخصوص سیستم های نظارت تصویری و دستگاه های دی وی آر و ان وی آر را معرفی کرد.

هارددیسک‌ اسکای‌هاوک سری Gaurdian بالاترین رده ذخیره‌سازهای این کمپانی است که با پشتیبانی از ۶۴ دوربین، مخصوص کسب و کارهای بزرگ تدارک دیده شده‌ است. 

این هارددیسک به فناوری‌هایی نظیر Image Perfect برای پشتیبانی از دوربین‌های با رزولوشن و نرخ فریم بالا، rotational vibration sensors برای حذف لرزش و تکان‌های مخرب، multi-tier caching technology یا MTC که یک سیستم کش هوشمند است برای بهره‌وری بالا و حداکثر کارایی و AgileArray برای اپتیمایز درایو خصوصا جهت رفع ارور هنگام ریکاوری، مجهز شده است.

به گفته سیگیت، هارد ۱۰ ترابایتی سورویلنس اسکای‌هاوک امکان ذخیره‌سازی مداوم تصاویر با رزولوشن بالا بصورت ۲۴ ساعت و ۷ روز هفته را بدون نگرانی بابت خرابی‌های مکرر ناشی از لرزش و ارورهای ناگهانی، فراهم می‌سازد.

فروشگاه اسیاتکنولوژی این اطمینان را به مشتریان گرامی می دهد که بزودی شاهد عرضه این هارد دیسک به بازار خواهیم بود. تا زمان نگارش مطلب خبری درخصوص قیمت احتمالی، منتشر نشده است.

 

نظرات کاربران
ارسال نظر

اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

  • دوربین مداربسته، دزدگیر
آسیا تکنولوژی